Přidej se

Jsme dceřinou společností německé mateřské firmy IntraWorlds GmbH, která je předním poskytovatelem softwaru v oblasti hledání talentů. Fungujeme jako jediné vývojové centrum naší firmy. V Plzni je nás 25-30 a vyvíjíme tu již od roku 2008. Snažíme se o progresivní vývoj v souladu s aktuálními webovými standardy. Používáme nejnovější technologie – Docker, MongoDB, Elasticsearch, Backbone, RabbitMQ, Gitlab. Agilní metodiky jsou denní součástí naší práce.


[include-page id=“/kariera/php-developer“]

Pro studenty a studentky máme navíc připravené odborné praxe v letních měsících a témata diplomových a semestrálních prací.

Diplomová práce v oboru Informační systémy

Bakalářská odborná praxe (BOPX / NOPX)

Semestrální práce v oboru Informační systémy

 Více informací zjistíš na portálu ZČU http://spoluprace.zcu.cz nebo kontaktuj přímo nás.

Odkazy z přednášek

https://github.com/intraworlds/zcu-security-demo

https://github.com/intraworlds/workshop-ci-on-aws


Souhlasím s tím, že IntraWorlds s.r.o. bude spravovat, zpracovávat a uchovávat mé osobní údaje uvedené v životopise a připojených přílohách, které poskytnu pro účely výběrového řízení. Zároveň souhlasím s vložením do databáze uchazečů. To vše podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Informace poskytuji dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí a souhlas uděluji na dobu neurčitou od odeslání životopisu. Zároveň vím, že ho můžu kdykoli písemně odvolat.