Koloběhny

Jezdíme na kole, běháme nebo to spojíme a je z toho jízda na koloběžkách … jsme KOLOBĚHNY!


Do práce na kole 2022

Květen 2022

A jak dopadla výzva Do práce na kole 2022 v PPH? No popravdě, nic moc.  V týmu 100% or more si zřejmě popletli slovíčka more a less (99,1% v soutěži pravidelnosti), Sací tým se na to tak trochu vysál ? (93,7%), jen Vacation ride jeli podle svého plánu (37,5%). Důležité je, že i přes větší počet home officů se nás 10 květnové výzvy zúčastnilo a i po květnu jsou naše stojany na kola plné a o to tu vlastně hlavně jde. ?


Kilometry pro charitu

Leden 2022

Na začátku roku se opět ozvalo volání divočiny a rozjela se naše, teď už možná tradiční (???), celofiremní mezikontinentální honba za kilometry. Za Plzeň se poprvé účastnila i Verča a hned od začátku měla našlápnuto k vítězství a se svými denně minimálně 10 km nachodila celkem 324,91 km. Českých 1784,9 km vydělalo 7057 Kč, které putovaly na neurorehabilitace pro malého Tedíka přes sbírku pořádanou na Donio.  A kolik peněz jsme vydřeli celkem i s kolegy z Německa a USA? Zjistěte na našem videu


Kilometry pro charitu

Květen 2021

Do práce na kole 2021 jsem se tentokrát nezúčastnili – jak taky chcete jezdit na kole z postele do pracovny? Ale zahálet se nám nechtělo, tak jsme si během května zopakovali naši interní sportovní výzvu. 13 z nás nachodilo/naběhalo/najezdilo celkem 2030 km. Hofi tomu dal nejvíc – jeho podíl 290 km stačil na první místo. A byl to on, kdo rozhodl, že 6872 Kč půjde sociálnímu podniku Pragulic na podporu lidí bez domova.


Kilometry pro charitu

Leden 2021

Leden bývá měsícem odpočinku a lenošení za pecí, ne ale pro nás. Ve dne v noci, ve městě i v přírodě, za každého počasí, společně jsme se hýbali pro dobrou věc. Za každý nachozený, uběhnutý nebo ujetý kilometr jsme sbírali peníze pro charitu. V Plzni jsme ve 14 lidech v lednu nasportovali 1985 km a Lukáš, náš vítěz s rekordními 683 km, vybral, kam tvrdě vydřených 6733 Kč půjde. Díky Nadační fond Emil jsme podpořili jiného sportovce. Bylo fajn navzájem se hecovat a hlavně opustit teplo domova a trochu se provětrat.

 


Odměna pro sportovce

8.9.2020

Dali jsme si menší pauzičku, ale na účastníky květnové výzvy Do práce na kole jsme nezapomněli. Tentokrát jsme je pozvali na krátkou vyjížďku a malé posezení. Pojedli jsme, popili jsme a svět byl zase na chvíli normální.

 


Červnový výlet

13.6.2020

Plzeň → vlak → Žatec → kolo → Karlovy Vary → Svatošské skály → Loket → Teplá → hospoda → bouřka → vlak? → výluka → zase kolo → Konstantinovy Lázně → Plzeň – uffffff

 


Do práce na kole 2020

Rok 2020 byl už od začátku dost speciální, a tak i květnová soutěž DPNK měla svá specifika. Registrovali jsme se z domácí karantény a body za pravidelnost sbírali s rouškami na krku. A protože i my jsme většinu času pracovali z domova a z ložnice do pracovny to není zrovna daleko, využili někteří z nás možnosti nahradit cestu do práce na kole zdravotními vycházkami, domácím cvičením, během či jízdou na kolečkových bruslích. I tak si to všech 11 z nás užilo, ti hladoví ani nevynechali pravidelnou snídani pro cyklisty a dva naše týmy se vyhecovaly až ke 100% v soutěži Týmová pravidelnost. Jen Slečinky se nenechaly zlomit a jezdily si po svém. Ale tak to má být, neděláme to pro vítězství, ale pro radost. Nebo…? 🙂

 


Na kole kolem Plzně

14.10.2019

Datum tomu sice nenaznačoval, ale léto se k nám na pár dní vrátilo. Abychom si ho pořádně užili, vyjeli jsme ještě jednou (snad ne naposledy) na kole. Z Belánky k Dejvovi, kde proběhla porada o přesné trase. Bohužel jsme se nevyhnuli výjezdu na Homolku, ale všichni bez ztráty květinky. Z Koterova ke Stavebním strojům, kde jsme přišli o prvního odpadlíka. Náhradník se přidal u Boleváku, ale chvilku na to odpadl další člen. Bylo tedy třeba další posily a pro tu se jelo přes Radčice a Křimice na Novou Hospodu. Není divu, že domů jsme se dostali až za tmy. Ale stálo to za to!

 


Rychlý jako vítr

7.9.2019 se v Plasích konal už 12. ročník Baroko Maratonu. Hofi zvolil variantu půlmaraton a to se vyplatilo. Měl natrénováno a ani ranní déšť ho nezpomalil. A jak to dopadlo? Fotky mluví za vše – takhle předběhl všechny až na jednoho a skončil na bedně! Nádherné 2. místo, moc gratulujeme!

 


Praha – Plzeň aneb od koně až domů

Tentokrát se opravdu sedm statečných sešlo v neděli 18.8.2019 v Praze u koně. Všichni naskočili do sedel a cválali navzdory horku a silnému protivětru až domů, do Plzně. (Do Podolí ne, ale do Lékárny dost možná ano. ???)

120 km za 5,5 hodiny, průměrná rychlost 21,5 km/h.

 


Běháme lesy

Neodradila ho ani firemní oslava předchozí den, ani horké počasí. Šel do toho po hlavě a makal. Hofi se 20.7.2019 na 22km běhu po brdských lesích umístil na krásném 12. místě.

 


Červen v sedle

Skupina nejmenovaných cyklobláznů v červnu šlápla do pedálů a zcela dobrovolně potrápila svá lýtka.

  • 2.6.2019 České Budějovice – Plzeň (cca 160 km)
  • 14.-15.6.2019 Plzeň – Hojsova Stráž – Plzeň aneb na teambuilding a zpět (cca 2 x 80 km)
  • 22.6.2019 Krajský cyklo FANATIK (cca 120 km)

Všichni přežili a vrátili se do práce vždy v plné síle!


To by bylo, aby se nejelo do Křimic – 7.6.2019

 


 

Do práce na kole 2019

I když byl květen chladný a deštivý, Sací tým ani Slečinky nejsou žádné slečinky a poctivě jezdili, běhali a koloběhali do práce na kole. Díky celkem sedmi, pardon, deseti statečným jsme se (tehdy ještě jako IntraWorlds) mohli pochlubit krásným 3. místem v soutěži Cyklozaměstnavatel roku.

 


Do Křimic na pstruhy – 17.9.2018

 


Zase ty Křimice – 25.4.2018

 


Do práce na kole 2017

I letos se do soutěže zapojilo 12 cyklonadšenců z našich řad.

 


Cestou necestou až do Křimic

20.6.2016 vyrážíme směr Štruncáky – Škoda park – Meditační zahrada – Nová Hospoda – Křimice. Střídáme všechny možné povrchy a polykáme kilometry. V Křimicích před mostem nás ale svede vůně uzených klobásek a tak zastavujeme. Doplňujeme tekutiny a energii a rozhodujeme se, zda vyrazíme ještě do Malesic. Po krátké debatě znovu vyrážíme sympatickou polňačkou směr Malesice. Je to kousíček a tak za několik minut již sedíme v Malesickém Dvoře. Kolem půl deváté se zvedáme a míříme zpět do Plzně nejkratší cestou po cyklostezkách kolem Křimic a Radčic. Celkový účet je cca 40 pohodových kilometrů.

 


1. výlet – Koloběhny

Tak tohle byl první výlet, kdy jsme se konečně potkali ve větším počtu než dva a vyrazili jsme si dát pivko na Ranč u Šídlováku. Projeli jsme se kolem rybníků až na Kameňák a dále do lesů pod Krkavec. Vyzkoušeli jsme všechny typy povrchů a po příjemné projížďce jsme se odměnili oroseným mokem na Šídlováku.

 


Cyklozaměstnavatel roku 2016

Soutěže Do práce na kole, která se koná každý rok v měsíci květnu, jsme se zúčastnili již třetím rokem. Sestavili jsme čtyři týmy s celkovým počtem 15 zaměstnanců. Letošní novinkou této soutěže bylo zapojení také chodců, běžců a bruslařů a i ti se mezi námi našli :-).
Při vyhlášení plzeňských výsledků kampaně DO PRÁCE NA KOLE jsme získali titul Cyklozaměstnavatel roku 2016 a odnesli jsme si krásné 3. místo.
Těšíme se na příští rok, až rozjedeme opět náš pracovní kolektiv!