Koloběhny

Jezdíme na kole, běháme nebo to spojíme a je z toho jízda na koloběžkách … jsme KOLOBĚHNY!


Kilometry pro charitu #5

Leden 2024

V lednu jsme se jako firma opět spojili ve prospěch dobročinnosti a dali dohromady naše aktivity, abychom pomohli těm, kteří to potřebují. Srdce naší firmy bilo v rytmu 1703 kilometrů, které jsme společně ušli, naběhli, nabruslili nebo ujeli na kole či na běžkách. Ale naše úsilí nebylo jen o počtu kilometrů – každý metr měl svůj význam. Díky odhodlání jsme dokázali přeměnit tyto kilometry na 5619 korun, které budou mít skutečný dopad. Vítězem této firemní výzvy se stal Honza, jehož rozhodnutím se výtěžek naší společné snahy vydal k dobrému účelu – podpořit psí útulek U Šmudliny. Děkujeme všem zaměstnancům, kteří se zapojili, dali své kilometry pro dobro a podpořili tak naše firemní úsilí.


Do práce na kole 2023

Květen 2023

Počasí cyklistům přálo, tak stoprocentní pravidelnosti dosáhly dva týmy, což vyvolalo dohady, který z nich tedy vyhrál. Sací tým tím splnil svůj cíl, i přestože byl přepadením ze zálohy ochromen na vybavení členem týmu Vacation ride, kterému s pravidelností 76,9% ani o nic nešlo. Ale nečakali jsme od týmu 100% or more o něco more než jen 100%? 🙂
Že jsme do toho ale všichni dali srdíčko, poznali organizátoři a vyhráli jsme titul Cyklozaměstnavatel roku pro Plzeň. 🥳


Kilometry pro charitu #4

Únor 2023

V únoru jsme se nejenom zapotili, ale také udělali něco hezkého pro charitu. Během celého měsíce jsme se v rámci dalšího ročníku akce Kilometry pro charitu věnovali různým sportovním aktivitám. Někteří chodili na procházky po okolí, jiní se rozběhli na oblíbených trasách, někteří zase vyrazili na cyklistické výlety nebo se vypravili na běžecké trasy v horách. Celkem jsme za únor nasbírali úctyhodných 1455 km, které se přehouply do finanční částky 5026 Kč pro charitu. Největší příspěvek si opět naběhal Hofi a rozhodl se přispět organizaci Člověk v tísni. Byli jsme nadšeni, že jsme mohli spojit sportování s dobrou věcí a pomoci těm, kteří to potřebují. Nějaké fotky z výletů máme zde.


Do práce na kole 2022

Květen 2022

A jak dopadla výzva Do práce na kole 2022 v PPH? No popravdě, nic moc.  V týmu 100% or more si zřejmě popletli slovíčka more a less (99,1% v soutěži pravidelnosti), Sací tým se na to tak trochu vysál ? (93,7%), jen Vacation ride jeli podle svého plánu (37,5%). Důležité je, že i přes větší počet home officů se nás 10 květnové výzvy zúčastnilo a i po květnu jsou naše stojany na kola plné a o to tu vlastně hlavně jde. ?


Kilometry pro charitu #3

Leden 2022

Na začátku roku se opět ozvalo volání divočiny a rozjela se naše, teď už možná tradiční (???), celofiremní mezikontinentální honba za kilometry. Za Plzeň se poprvé účastnila i Verča a hned od začátku měla našlápnuto k vítězství a se svými denně minimálně 10 km nachodila celkem 324,91 km. Českých 1784,9 km vydělalo 7057 Kč, které putovaly na neurorehabilitace pro malého Tedíka přes sbírku pořádanou na Donio.  A kolik peněz jsme vydřeli celkem i s kolegy z Německa a USA? Zjistěte na našem videu


Kilometry pro charitu #2

Květen 2021

Do práce na kole 2021 jsme se tentokrát nezúčastnili – jak taky chcete jezdit na kole z postele do pracovny? Ale zahálet se nám nechtělo, tak jsme si během května zopakovali naši interní sportovní výzvu. 13 z nás nachodilo/naběhalo/najezdilo celkem 2030 km. Hofi tomu dal nejvíc – jeho podíl 290 km stačil na první místo. A byl to on, kdo rozhodl, že 6872 Kč půjde sociálnímu podniku Pragulic na podporu lidí bez domova.


Kilometry pro charitu #1

Leden 2021

Leden bývá měsícem odpočinku a lenošení za pecí, ne ale pro nás. Ve dne v noci, ve městě i v přírodě, za každého počasí, společně jsme se hýbali pro dobrou věc. Za každý nachozený, uběhnutý nebo ujetý kilometr jsme sbírali peníze pro charitu. V Plzni jsme ve 14 lidech v lednu nasportovali 1985 km a Lukáš, náš vítěz s rekordními 683 km, vybral, kam tvrdě vydřených 6733 Kč půjde. Díky Nadační fond Emil jsme podpořili jiného sportovce. Bylo fajn navzájem se hecovat a hlavně opustit teplo domova a trochu se provětrat.

 


Odměna pro sportovce

Odměna pro sportovce

8.9.2020

Dali jsme si menší pauzičku, ale na účastníky květnové výzvy Do práce na kole jsme nezapomněli. Tentokrát jsme je pozvali na krátkou vyjížďku a malé posezení. Pojedli jsme, popili jsme a svět byl zase na chvíli normální.


Červnový výlet

Červnový výlet

13.6.2020

Plzeň → vlak → Žatec → kolo → Karlovy Vary → Svatošské skály → Loket → Teplá → hospoda → bouřka → vlak? → výluka → zase kolo → Konstantinovy Lázně → Plzeň – uffffff


Do práce na kole 2020

Do práce na kole 2020

Květen 2020

Rok 2020 byl už od začátku dost speciální, a tak i květnová soutěž DPNK měla svá specifika. Registrovali jsme se z domácí karantény a body za pravidelnost sbírali s rouškami na krku. A protože i my jsme většinu času pracovali z domova a z ložnice do pracovny to není zrovna daleko, využili někteří z nás možnosti nahradit cestu do práce na kole zdravotními vycházkami, domácím cvičením, během či jízdou na kolečkových bruslích. I tak si to všech 11 z nás užilo, ti hladoví ani nevynechali pravidelnou snídani pro cyklisty a dva naše týmy se vyhecovaly až ke 100% v soutěži Týmová pravidelnost. Jen Slečinky se nenechaly zlomit a jezdily si po svém. Ale tak to má být, neděláme to pro vítězství, ale pro radost. Nebo…? 🙂


Na kole kolem Plzně

Na kole kolem Plzně

14.10.2019

Datum tomu sice nenaznačoval, ale léto se k nám na pár dní vrátilo. Abychom si ho pořádně užili, vyjeli jsme ještě jednou (snad ne naposledy) na kole. Z Belánky k Dejvovi, kde proběhla porada o přesné trase. Bohužel jsme se nevyhnuli výjezdu na Homolku, ale všichni bez ztráty květinky. Z Koterova ke Stavebním strojům, kde jsme přišli o prvního odpadlíka. Náhradník se přidal u Boleváku, ale chvilku na to odpadl další člen. Bylo tedy třeba další posily a pro tu se jelo přes Radčice a Křimice na Novou Hospodu. Není divu, že domů jsme se dostali až za tmy. Ale stálo to za to!


Rychlý jako vítr

Rychlý jako vítr

7.9.2019 se v Plasích konal už 12. ročník Baroko Maratonu. Hofi zvolil variantu půlmaraton a to se vyplatilo. Měl natrénováno a ani ranní déšť ho nezpomalil. A jak to dopadlo? Fotky mluví za vše – takhle předběhl všechny až na jednoho a skončil na bedně! Nádherné 2. místo, moc gratulujeme!


Praha - Plzeň aneb Od koně až domů

Praha – Plzeň aneb od koně až domů

Tentokrát se opravdu sedm statečných sešlo v neděli 18.8.2019 v Praze u koně. Všichni naskočili do sedel a cválali navzdory horku a silnému protivětru až domů, do Plzně. (Do Podolí ne, ale do Lékárny dost možná ano. ???)

120 km za 5,5 hodiny, průměrná rychlost 21,5 km/h.


Běháme lesy

Běháme lesy

Neodradila ho ani firemní oslava předchozí den, ani horké počasí. Šel do toho po hlavě a makal. Hofi se 20.7.2019 na 22km běhu po brdských lesích umístil na krásném 12. místě.


Červen v sedle

Červen v sedle

Skupina nejmenovaných cyklobláznů v červnu šlápla do pedálů a zcela dobrovolně potrápila svá lýtka.

  • 2.6.2019 České Budějovice – Plzeň (cca 160 km)
  • 14.-15.6.2019 Plzeň – Hojsova Stráž – Plzeň aneb na teambuilding a zpět (cca 2 x 80 km)
  • 22.6.2019 Krajský cyklo FANATIK (cca 120 km)

Všichni přežili a vrátili se do práce vždy v plné síle!


To by bylo, aby se nejelo do Křimic

To by bylo, aby se nejelo do Křimic – 7.6.2019


Do práce na kole 2019

 

Do práce na kole 2019

I když byl květen chladný a deštivý, Sací tým ani Slečinky nejsou žádné slečinky a poctivě jezdili, běhali a koloběhali do práce na kole. Díky celkem sedmi, pardon, deseti statečným jsme se (tehdy ještě jako IntraWorlds) mohli pochlubit krásným 3. místem v soutěži Cyklozaměstnavatel roku.


Do Křimic na pstruhy

Do Křimic na pstruhy – 17.9.2018


Zase ty Křimice

Zase ty Křimice – 25.4.2018


Do práce na kole 2017

Do práce na kole 2017

I letos se do soutěže zapojilo 12 cyklonadšenců z našich řad.


Cestou necestou až do Křimic

Cestou necestou až do Křimic

20.6.2016 vyrážíme směr Štruncáky – Škoda park – Meditační zahrada – Nová Hospoda – Křimice. Střídáme všechny možné povrchy a polykáme kilometry. V Křimicích před mostem nás ale svede vůně uzených klobásek a tak zastavujeme. Doplňujeme tekutiny a energii a rozhodujeme se, zda vyrazíme ještě do Malesic. Po krátké debatě znovu vyrážíme sympatickou polňačkou směr Malesice. Je to kousíček a tak za několik minut již sedíme v Malesickém Dvoře. Kolem půl deváté se zvedáme a míříme zpět do Plzně nejkratší cestou po cyklostezkách kolem Křimic a Radčic. Celkový účet je cca 40 pohodových kilometrů.


1. výlet - Koloběhny

1. výlet – Koloběhny

Tak tohle byl první výlet, kdy jsme se konečně potkali ve větším počtu než dva a vyrazili jsme si dát pivko na Ranč u Šídlováku. Projeli jsme se kolem rybníků až na Kameňák a dále do lesů pod Krkavec. Vyzkoušeli jsme všechny typy povrchů a po příjemné projížďce jsme se odměnili oroseným mokem na Šídlováku.


Cyklozaměstnavatel roku 2016

Cyklozaměstnavatel roku 2016

Soutěže Do práce na kole, která se koná každý rok v měsíci květnu, jsme se zúčastnili již třetím rokem. Sestavili jsme čtyři týmy s celkovým počtem 15 zaměstnanců. Letošní novinkou této soutěže bylo zapojení také chodců, běžců a bruslařů a i ti se mezi námi našli :-).
Při vyhlášení plzeňských výsledků kampaně DO PRÁCE NA KOLE jsme získali titul Cyklozaměstnavatel roku 2016 a odnesli jsme si krásné 3. místo.
Těšíme se na příští rok, až rozjedeme opět náš pracovní kolektiv!